Profesjonalne czarno-białe urządzenie wielofunkcyjne A4 o prędkości drukowania do 66 stron na minutę i rzeczywistej rozdzielczości 1200 x 1200 dpi. Opcjonalna sieć bezprzewodowa i bezpośrednie drukowanie mobilne NFC ze smartfonów i tabletów 10-calowy kolorowy dotykowy panel LCD z łatwym trybem interfejsu użytkownika i intuicyjną obsługą oznacza, że nawet najbardziej złożone procedury są łatwe.

Drukowanie mobilne z urządzeń z systemem IOS, Android i Windows Mobile. Zaawansowane skanowanie z prędkością do 144 obrazów na minutę z funkcjami takimi jak optyczne rozpoznawanie znaków w standardzie. Funkcje zarządzania energią obniżają zużycie energii podczas pracy urządzenia lub w trybie uśpienia.

Rozszerzalna konfiguracja, możliwość zwiększenia pojemności papieru do 3300 arkuszy oraz dodania opcji wykańczania (zszywanie, dziurkowanie i odbiornik wielopółkowy) w celu zapewnienia zwiększonej wydajności. Poufne dane pozostają bezpieczne dzięki identyfikacji użytkownika, szyfrowaniu, filtrowaniu portów i połączeń w celu ograniczenia dostępu.

Pełna specyfikacja urządzenia:

Specyfikacja Sharp MXB707F

Pobierz sterowniki:

https://www.sharp.pl/cps/rde/xchg/pl/hs.xsl/-/html/centrum-pobierania.htm