Bezpieczne wydruki , mniejsze koszty – serwis 24 h oraz nowoczesne urządzenia ? Jak najbardziej.

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom  naszych partnerów biznesowych dokonujemy wszelkich starań by udoskonalać naszą ofertę, poprzez systematyczne udostępnianie nowych rozwiązań technologicznych oraz informatycznych. Pozwalają one na usprawnienie oraz poprawienie jakości organizacji pracy naszych klientów. Dajemy szerokie możliwości korzystania ze sprawdzonych technologii dokonując wielu wdrożeń pozwalających dostosować środowiska pracy do dzisiejszych wymagań . Proponujemy Państwu  sprawdzone oraz cały czas udoskonalane oprogramowanie , które zoptymalizuje koszty wydruków w Państwa firmie.  

Nowoczesne zarządzanie zasobami firmy wymaga koordynacji pracy,  szybkiego obiegu informacji , skutecznego ich przetwarzania oraz dystrybuowania w organizacji. Pozwala to skupić się na celach firmy wymaga jednak narzędzi , które będą służyły do monitorowania zażywania zasobów. Koszty urządzeń biurowych ich eksploatacji są niemałym obciążeniem finansowym dla firm i instytucji. Nasze oprogramowanie pozwala skutecznie zarządzać organizacją pracy jak i również w sposób ciągły monitorować i ograniczać ilość niepotrzebnych wydruków, a co za tym idzie skutecznie redukować ich zbędne koszty poprzez monitoring użytkowników pracujących na danych urządzeniach redukując tym samym do minimum możliwość niepożądanych nadużyć w tym zakresie.  Producentem oprogramowania jest Euroimpex S.A.,
firma z ponad 30-letnim doświadczeniem we wdrażaniu systemów produkcji dokumentów oraz serwisowaniu urządzeń.

Documaster Multiaudit pozwala na monitorowanie i kontrolowanie w czasie rzeczywistym ilość wydruków w całej firmie dając możliwość na znaczne oszczędności i lepszą organizację pracy. Dzięki realnemu wglądowi w ilość wysyłanych oraz powielanych dokumentów dajemy możliwość drukowania tylko tych które są realnie potrzebne eliminując tym samym wszystkie niepotrzebne wydruki , które mogą powielane na użytek prywatny pracowników. Rozwiązanie to pozwala na znaczne oszczędności zarówno związanej z ilością zużytych tonerów , rzadszych wymian materiałów eksploatacyjnych jak i oszczędności papieru.  Oprogramowanie daje stały dostęp do informacji o tym  kto drukuje z jakiego urządzenia w jakim dziale firmy oraz w jakich ilościach kopii .

System posiada certyfikat ISO/IEC 27001 (Zarządzanie Bezpieczeństwem Informacji) oraz spełnia wszystkie wymagania dotyczące RODO.   

Nasze nowoczesne rozwiązania opracowaliśmy mając na uwadze bezpieczeństwo i poufność przetwarzanych danych. W naszym oprogramowaniu Documaster Easy Office  wprowadziliśmy wydruk poufny oraz podążający dzięki któremu pozwalamy Twojej firmie zastosować  na najwyższe standardy dostosowując jednocześnie Twoje miejsce pracy.  Dostępne narzędzia umożliwiają kontrolować prawa dostępu do poszczególnych urządzeń drukujących w danych lokalizacjach  Wydruki są przesyłane pod wskazane lokalizacje i odbierane przez uprawnionych użytkowników mających indywidualne kody dostępu poprzez logowanie do drukowanych w tym poufnych danych.  Pomaga to zwiększyć efektywność pracy , znacznie usprawnić procesy zarządzania  oraz zabezpiecza przekazywane informacje w danej organizacji.

Dzięki Documaster Service pozwala na monitoring stanu technicznego urządzeń biurowych ich zużycie oraz dostarczanie i wymianę  materiałów eksploatacyjnych,  w tym pełną kontrolę nad bieżącymi stanami tonerów. To nowoczesne oprogramowanie jest w pełni  zintegrowane z naszymi pozostałymi rozwiązaniami, co sprawia że Twoje biuro działa sprawnie bez niepotrzebnych przestojów. Documaster Service pozwala na natychmiastową reakcję serwisu dzięki kompletnej informacji stanu technicznego przekazywanej w czasie rzeczywistym co sprawia że masz pełną kontrolę nad bieżącymi procesami zachodzącymi w twoim środowisku biurowym .