Serwis kserokopiarek w Katowicach.

Dzięki nam zapewnisz kompleksowy serwis kopiarek, faksów i drukarek w swojej firmie.

Dysponujemy wysoko wykwalifikowanym  zespołem z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki dobremu zaopatrzeniu w części eksploatacyjne, jesteśmy w stanie szybko i profesjonalnie zapewnić utrzymanie urządzeń na bardzo wysokim poziomie. Nasze bogate doświadczenie i głęboka wiedza potwierdzona AUTORYZACJĄ SERWISOWĄ dla urządzeń firmy Nashuatec daje GWARANCJĘ  wysokiej jakości proponowanych rozwiązań serwisowych.

Przez wszystkie lata naszej działalności wypracowaliśmy swoją markę oraz zdobyliśmy grupę stałych i zadowolonych klientów , Są nimi mi.n: Firmy Prywatne , Urzędy Gmin , Szkoły , Przedszkola , Kancelarie Notarialne i Kancelarie Komornicze oraz , klienci indywidualni i inni. Prowadzimy serwisy gwarancyjne i pogwarancyjne kserokopiarek, urządzeń wielofunkcyjnych niemal wszystkich marek obecnych na naszym rodzimym rynku.

Proponujemy następujące formy współpracy serwisowej:

  • Odpłatne przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne wraz z wymianą materiałów eksploatacyjnych.
  • Pełna Umowa Serwisowa- płatność od wykonanych kopii.

Każda naprawa w serwisie Copy Digital jest poprzedzona:

  • Szczegółowymi oględzinami technicznymi ,
  • Diagnozą problemu.
  • Rzetelną wyceną kosztów naprawy.
  • Doradztwem technicznym.
  • W przypadku szacowanych wysokich kosztów naprawy proponujemy rozwiązania w postaci zakupu, lub dzierżawy urządzeń nowych lub poleasingowych, które mogą być dużo tańsze .

Do każdego z naszych kontrahentów podchodzimy indywidualnie. Nasi klienci posiadają dedykowanego opiekuna gotowego w każdej chwili interweniować w przypadku zgłoszenia usterki technicznej poprzez pomoc zdalną lub w miejscu gdzie znajduje się urządzenie. Gwarantujemy dodatkowe zabezpieczenie w postaci urządzenia zastępczego na czas naprawy, która musi być wykonana w siedzibie serwisu Copy Digital.

 

Zapraszamy do współpracy.

Zgłoś serwis.

Zgłoś Serwis

Pobierz sterowniki.

Ricoh/Nashuatec

Certyfikat Autoryzacyjny.

AUTORYZACJA RICOH

Autoryzowany Dealer Ricoh

AUTORYZACJA RICOH