Dołącz do nas.

Copy Digital to Firma zajmująca się dostarczaniem rozwiązań dla Firm w zakresie systemu obiegu dokumentów. Realizujemy to poprzez sprzedaż, najem wielofunkcyjnych urządzeń biurowych marki Ricoh i Nashuatec oraz ich profesjonalny serwis. Jesteśmy autoryzowanym Partnerem Firmy Euroimpex i posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w branży poparte wieloma certyfikatami i listami referencyjnymi. Współpracujemy z wieloma firmami zarówno małymi jak i dużymi korporacjami oraz jednostkami budżetowymi. Doradzamy w zakresie obiegu dokumentów, wykonujemy audyty w zakresie posiadanego sprzętu i oprogramowania.

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: śląskie / Czeladź

Opis stanowiska

  • sprzedaż produktów i rozwiązań oferowanych przez Copy Digital
  • utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami Copy Digital
  • telefoniczne pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • obsługa Klienta oraz analizowanie jego potrzeb związanych z obiegiem dokumentów
  • raportowanie działań na rynku

Nie szukamy telemarketerów i akwizytorów!

Czekamy na osoby chcące się związać z firmą, która przywiązuje się do pracowników! Tworzymy zgraną ekipę i szukamy ludzi otwartych na nowe wyzwania i chcących realizować swoje marzenia zarówno prywatne jak i zawodowe.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy związanej z telefoniczną i bezpośrednią obsługą klienta
  • kreatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • praktyczna znajomość obsługi pakietu Office
  • wykształcenie minimum średnie
  • prawo jazdy kat B (czynne)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w normatywnym czasie pracy 8 -16
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • szkolenia produktowe i handlowe
  • po okresie próbnym Umowa o pracę na czas nieokreślony pełny etat
  • pewne stałe wynagrodzenie + premia

CV wraz ze zdjęciem
prosimy przesyłać na adres:
Copy Digital 41-250 Czeladź ul. Dehnelów 40
+48 32 609-32-88
www.copydigital.pl