Chcesz, aby Twój zespół pracował szybciej, nie narażając przy tym poziomu jakości? Nie musisz opracowywać kolejnego szkolenia dotyczącego „zarządzania czasem”.

Obecnie istnieje bardziej inteligentny sposób zwiększania wydajności. IM C530FB i IM C530F tobardzo szybkie wielofunkcyjne urządzenia o niewielkich wymiarach, które doskonale się sprawdzają w realizacji wysokich nakładów prac.

Nasze nowe kolorowe urządzenia A4 powstały specjalnie po to, aby skutecznie zwiększyć wydajność Twojego zespołu. UrządzeniaIM C530FB (model podstawowy) oraz IM C530F (model z finiszerem) pozwalają zoptymalizować obieg cyfrowych dokumentów za pomocą aplikacji oraz rozwiązań w chmurze. Dzięki nim wszystkie Twoje procesy będą przebiegać płynniej, bez długich i kosztownych przestojów.

Szybsza praca: Drukuj do 53 stron na minutę, skróć czasy oczekiwania oraz zwiększ wydajność.Optymalizacja obiegu dokumentów cyfrowych: udostępniaj i korzystaj z informacji, dzięki połączeniu urządzenia wielofunkcyjnego zusługami w chmurze.

Rozbudowa systemu we własnym tempie: personalizuj ustawienia oraz dodawaj nowe funkcje do urządzenia przy użyciu nowego panelu operacyjnego z 7-calowym ekranem dotykowym.

Oszczędność miejsca: urządzenia IM C530FB i IM C530F zajmują mało miejsca dzięki niewielkim rozmiarom, pozostawiając więcej wolnej przestrzeni do wykorzystania.Bezproblemowe drukowanie dokumentów: drukuj do 3250 arkuszy bez żadnych przestojów i usprawnij zadania drukowania.

Oszczędność czasu: urządzenie IM C530F jest wyposażone w finiszer wewnętrzny, za pomocą którego można automatycznie zszywać i sortować dokumenty.Intuicyjna i szybka obsługa: w wielu urządzeniach w naszej ofercie zastosowaliśmy ten sam interfejs użytkownika, który wyróżnia się łatwością obsługi.

Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami na ekranie dotykowym urządzenia.Inteligentne urządzenia wielofunkcyjne IM C530FB i IM C530F pozwalają optymalizować cyfrowy obieg dokumentów za pomocą aplikacji oraz współpracy z usługami chmurze, umożliwiając płynny przebieg procesów w twojej firmie. Zyskaj błyskawiczny dostęp do dokumentów za pomocą smartfonu lub innego dowolnego urządzenia.

Pobierz specyfikację urządzenia :

Nashuatec-IMC530F-IMC530FB

Zobacz instrukcję obsługi :

Nashuatec IMC 530 F Instrukcja obsługi

Pobierz  sterowniki :

http://support.ricoh.com/bb/html/dr_ut_e/re2/model/IMC530/IMC530.htm