Kompaktowa i ekonomiczna drukarka A4 nashuatec SP 3600 DN


Atrakcyjna cena i niski całkowity koszt posiadania sprawiają, że SP 3600DN firmy Ricoh to idealna drukarka dla niskonakładowego i ekonomicznego drukowania. Kompaktowa budowa, czas nagrzewania tylko 14 sekund oraz drukowanie z prędkością 30 stron na minutę (drukowanie dwustronne 15 stron na minutę) to tylko niektóre zalety tego urządzenia. SP 3600DN jest bardzo prosta w użyciu i obsłudze.
Obsługuje nośniki, takie jak papier zwykły, gruby lub cienki o gramaturze pomiędzy 52 i 162 g/m², a także papier powlekany i karty. Dodatkowo w standardzie posiada kasetę na 250 arkuszy, a dodatkowa kaseta na papier może zwiększyć pojemność o następne 500 arkuszy.

Jeżeli potrzebujesz do swojego cyfrowego biura – drukarki, kopiarki, faksu, urządzenia wielofunkcyjnego lub oprogramowania – wszystko to znajdziesz w szerokiej gamie produktów firmy
Ricoh. Nasze rozwiązania dostosowane są do specyficznych potrzeb firmy, problemów i wyzwań. Jeśli szukasz oszczędności kosztów, zwiększenia wydajności, zwiększenia bezpieczeństwa informacji lub zmniejszenia wpływu na środowisko, pomożemy Ci znaleźć odpowiedź. Oferujemy także kompleksową obsługę posprzedażową.

Drukarkę cechuje:

Konkurencyjna cena zakupu
Niskie koszty eksploatacji
Ekologiczna: niski pobór mocy
Kompaktowa: niewielkie rozmiary
Prosta w użyciu: 4-liniowy panel LCD

Pobierz specyfikację : Broszura Nashuatec SP_3600 DN pdf

 

Powrót.