Ekonomiczne urządzenia wielofunkcyjne: Nashuatec MP2001, MP2501L.


Urządzenia Nashuatec MP 2001/MP 2501L pomagają zwiększyć produktywność pracy w Twoim biurze. Dzięki obsłudze formatu A3, kopiowaniu i skanowaniu w kolorze w standardzie, mogą wykonywać pracę kilku urządzeń jednofunkcyjnych. Zajmują bardzo mało miejsca, są bardziej energooszczędne i ekonomiczne w eksploatacji. Idealne dla małych i średnich grup roboczych i bardzo wydajne.

Duża szybkość druku i szybki wydruk pierwszej strony utrzymują płynność pracy, a wielozadaniowość zapobiega niechcianym przestojom. Kolorowy skaner daje możliwości zwiększenia procesów dzięki elektronicznemu przepływowi dokumentów i archiwizacji. Urządzenia Nashuatec MP 2001/ 2501L/MP to idealne urządzenia do nowoczesnych miejsc pracy oferujące zaawansowane funkcje i ekonomiczną eksploatację.

Urządzenia Nashuatec MP 2001/MP 2501L sprostają najwyższym obciążeniom. Drukują z prędkością do 20 stron na minutę, a pierwszy wydruk jest gotowy w zaledwie 6,5 sekundy. Kolorowy skaner przetwarza papierowe oryginały na formaty elektroniczne dla szybszego przetwarzania dokumentów i dystrybucji.

Pobierz specyfikację –broszura-mp2001-2501-l

Powrót.