Urządzenia wielofunkcyjne kolorowe  Nashuatec IM C6500 i IM C8000

Nasze wysoko-wydajne kolorowe urządzenia wielofunkcyjnepotrafią dostosować się do potrzeb Twojej firmy.

Proste, bezpieczne oraz skalowalne urządzenia RICOH IM C6500 i IM C8000 to doskonałe rozwiązanie dla firm, które oczekują realizacji wysokich nakładów prac, niezawodności oraz dopasowania się do szybko zmieniających się potrzeb w środowisku dokumentów. Nieskazitelnej jakości wydruki pozwalają na produkowanie w firmie profesjonalnych materiałów np. ulotki i broszury. A nasz intuicyjny inteligentny panel operacyjny o przekątnej 10,1 cala obsługuje najnowsze aplikacje i jest niewiarygodnie łatwy w obsłudze.

  • Nasze niezwykle wydajne urządzenia wielofunkcyjne można dostosować do różnorodnych potrzeb firmy
  • Imponująca prędkość realizacji wydruków w wysokiej jakości
  • Inteligentne urządzenia, z którymi pracownicy bez problemu mogą łączyć się zdalnie
  • Dokumenty w formie papierowej można szybko zdigitalizować i przesłać do chmury
  • Wraz ze zmieniającymi się potrzebami firmy można instalować nowe funkcje i aplikacje.

Wydajne centrum druku każdego działu

 Urządzenia RICOH IM C6500 i IM C8000 gwarantują nadzwyczajną wydajność w środowisku biurowym i stanowią siłę napędową każdego działu. Wydruki mają wysoką jakość oraz żywe kolory, a zintegrowane opcje wykańczania, takie

jak składanie, zszywanie, dziurkowanie i broszurowanie, pozwalają przygotować gotowe do dystrybucji materiały marketingowe. Urządzenia RICOH IM C6500 i IM C8000 gwarantują szybkie uzyskanie profesjonalnych wyników zarówno podczas drukowania codziennych dokumentów firmowych oraz materiałów marketingowych skierowanych dla klientów.

Wydajne rozwiązania gotowe na wyzwania przyszłości

Doskonale rozumiemy, że wraz z rozwojem firmy zmieniają się jej wymogi w zakresie pracy z dokumentami. Urządzenia IM C6500 i IM C8000 opracowano specjalnie z myślą o rosnących potrzebach przedsiębiorstwa. RICOH Always Current Technology umożliwia instalowanie nowych funkcji na żądanie. Wybierając różne rozwiązania z szerokiej gamy inteligentnych aplikacji, ulepszeń i oprogramowania, można dostosować inteligentne urządzenie RICOH do zmieniających się potrzeb firmy.

Łatwa i intuicyjna obsługa.

Urządzenia IM C6500 i IM C8000 mają ten sam intuicyjny interfejs co pozostałe inteligentne urządzenia RICOH i są niezwykle łatwe w obsłudze. Opracowane przez firmę Ricoh inteligentne aplikacje automatyzują codzienne procesy drukowania dokumentów. Duży, inteligentny panel operacyjny o przekątnej 10,1 cala jest obsługiwany za pomocą dotyku,

podobnie jak większość dostępnych w sprzedaży smartfonów lub tabletów. Panel dotykowy obsługuje również firmowe rozwiązania w zakresie obiegu dokumentów, takie jak StreamLine NX, które pomagają zwiększyć wydajność środowiska druku, efektywność zarządzania urządzeniami/ procesami oraz poziom bezpieczeństwa.

Pobierz Specyfikację :

Specyfikacja urządzenia.

PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA

Pobierz

Powrót.