Urządzenia wielofunkcyjne Nashuatec. IM C3010 (A) IM C3510 (A)

Inteligentne narzędzie pracujące w formacie A3 do zarządzania dokumentami:

Intuicyjny interfejs użytkownika
Inteligentne aplikacje Ricoh
Usługi udostępniania w chmurze
Połączenie ze smartfonem

Duży panel operacyjny Ricoh, o przekątnej 10,1 cala zawiera pakiet inteligentnych narzędzi służących do zarządzania dokumentami. Zainstalowane aplikacje pozwalają na automatyzację czasochłonnych procesów (np. szybkie kopiowanie dowodu tożsamości). Drukowanie „ze” i skanowanie „do” smartfonów i tabletów nie stanowi najmniejszego problemu a ważne dokumenty można przesłać bezpośrednio na DropBox™ lub Sharepoint™.

Urządzenia Nashuatec są bardzo wydajne :

Prędkość drukowania 30 – 35 str./min.
Obsługa papieru od 60–300 g/m2
Duża pojemność wejściowa papieru
Opcjonalny zszywacz zewnętrzny
Funkcja uwierzytelniania zbliżeniowego a także istnieje możliwość bezpiecznego
Dwustronne oryginały skanowane są w jednym przebiegu – urządzenie wyposażone w JEDNOPRZEBIEGOWY SKANER dzięki czemu oszczędzasz czas.

Pierwszy wydruk o rozdzielczości 1200 dpi gotowy jest już w ciągu 5 do 7 sekund. Wielostronicowe dokumenty drukowane są z prędkością od 20 do 25 stron na minutę , Opcjonalne kasety na papier dodatkowo podnoszą wydajność. By zapewnić ciągłość pracy urządzenie przełącza się na kolejne kasety wykorzystując cały załadowany papier. Zadruk kopert i etykiet jest prostszy niż dotychczas. Pomimo zaawansowanych funkcji wszystkie urządzenia wielofunkcyjne Ricoh są zaskakująco łatwe w konfiguracji i obsłudze. Dzięki kompaktowej budowie i cichej pracy są idealne dla każdego biura. Urządzenia wyposażone są w intuicyjny kreator instalacji. Aby chronić dane, obsługiwana jest blokowania poufnych dokumentów aż do momentu ich zwolnienia.

Funkcje oszczędzania energii zmniejszają pobór mocy i obniżają całkowity koszt posiadania (TCO).


Oferujemy zakup urządzenia waz z korzystną umową serwisową obejmującą bieżące naprawy wymiany materiałów eksploatacyjnych  oraz dostarczanie tonerów. Wszystko to możesz mieć płacąc jedynie za kopię wydruku po bardzo atrakcyjnych stawkach.


Poznaj korzyści umowy serwisowej :

Wszystkie NOWE urządzenia NASHUATEC oferowane przez Copy Digital spełniają najwyższe standardy wydruku oraz bezpieczeństwa przekazywania danych. Oddając swój nowy sprzęt pod naszą opiekę serwisową masz całkowitą pewność prawidłowego działania sprzętu oraz zachowasz pełną GWARANCJĘ , którą dajemy na nowy sprzęt w całym okresie jej trwania..

Mając umowę serwisową nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów napraw związanych z dostarczaniem tonerów zakupem i wymianą materiałów eksploatacyjnych , bieżącymi przeglądami , konserwacją urządzeń oraz aktualizacją oprogramowania.

Co miesiąc otrzymujesz fakturę VAT za wykonane kopie / wydruki, co stanowi koszt przychodu.

Znając comiesięczną ilość wydruków możesz swobodnie planować wydatki na przyszłe kwartały, które związane są z eksploatacją urządzenia.  Mając STAŁE KOSZTY, masz pewność że one nie wzrosną.

Urządzenia objęte umową serwisową obsługujemy w pierwszej kolejności po otrzymaniu zgłoszenia,  dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje zgłoszenia awarii lub dostarczenia tonerów jest dla nas najwyższym PRIORYTETEM.

Pobierz KARTĘ PRODUKTU

Pobierz INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PRODUKTU

Pobierz STEROWNIKI DO URZĄDZENIA

Powrót.