Urządzenia wielofunkcyjne Nashuatec. IM 370/370F/460F

Ze względu na postępującą cyfryzację oraz zmieniający się styl pracy, organizacje chcące być konkurencyjne na rynku, muszą wdrażać nowe technologie. Usługi zarządzania drukiem i automatyzacji firmy RICOH zmieniają rolę, jaką w biurze pełni tradycyjna infrastruktura druku. Urządzenia drukujące muszą być kompatybilne z nowymi, cyfrowymi procesami, które funkcjonują w przedsiębiorstwach. Najnowsza generacja monochromatycznych urządzeń wielofunkcyjnych A4 gwarantuje najwyższy komfort użytkowania w nowoczesnym miejscu pracy. Obejmuje to: Opcje personalizacji w ramach platformy Ricoh Smart Integration dostosowane do potrzeb związanych z obiegiem dokumentów w organizacji
Niezawodność i bezpieczeństwo – zachowanie zgodności z najnowszymi standardami bezpieczeństwa za pomocą automatycznych aktualizacji w oparciu o RICOH Always Current Technology Optymalizacja miejsca pracy dzięki nowym urządzeniom wielofunkcyjnym, które oferują szybki wydruk oraz skanowanie dokumentów w formacie A4 i A3
Wkład w zrównoważony rozwój poprzez uzyskanie niskich wartości TEC (typowego zużycia energii elektrycznej) oraz zastosowanie komponentów urządzenia wykonanych z tworzyw sztucznych z recyklingu. 

Urządzenia Nashuatec są bardzo wydajne :

Prędkość drukowania 37 i 46 str./min.
Obsługa papieru od 52–256 g/m2
Duża pojemność wejściowa papieru
Opcjonalny zszywacz zewnętrzny
Funkcja uwierzytelniania zbliżeniowego a także istnieje możliwość bezpiecznego
Dwustronne oryginały skanowane są w jednym przebiegu – urządzenie wyposażone w JEDNOPRZEBIEGOWY SKANER dzięki czemu oszczędzasz czas.

 


Poznaj korzyści umowy serwisowej :

Wszystkie NOWE urządzenia NASHUATEC oferowane przez Copy Digital spełniają najwyższe standardy wydruku oraz bezpieczeństwa przekazywania danych. Oddając swój nowy sprzęt pod naszą opiekę serwisową masz całkowitą pewność prawidłowego działania sprzętu oraz zachowasz pełną GWARANCJĘ , którą dajemy na nowy sprzęt w całym okresie jej trwania..

Mając umowę serwisową nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów napraw związanych z dostarczaniem tonerów zakupem i wymianą materiałów eksploatacyjnych , bieżącymi przeglądami , konserwacją urządzeń oraz aktualizacją oprogramowania.

Co miesiąc otrzymujesz fakturę VAT za wykonane kopie / wydruki, co stanowi koszt przychodu.

Znając comiesięczną ilość wydruków możesz swobodnie planować wydatki na przyszłe kwartały, które związane są z eksploatacją urządzenia.  Mając STAŁE KOSZTY, masz pewność że one nie wzrosną.

Urządzenia objęte umową serwisową obsługujemy w pierwszej kolejności po otrzymaniu zgłoszenia,  dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje zgłoszenia awarii lub dostarczenia tonerów jest dla nas najwyższym PRIORYTETEM.

Pobierz KARTĘ PRODUKTU

Pobierz STEROWNIKI DO URZĄDZENIA 

Powrót.