MP C3004(A)SP/MP C3504(A)SP/MP C4504(A)SP/MP C5504(A)SP/MP C6004SP

Szybkość i sprawność działania w dzisiejszym biznesie.

Poznaj kserokopiarki kolorowe  od Nashuatec, które stanowią część naszej flagowej oferty  urządzeń wielofunkcyjnych A3. Każda kserokopiarka kolorowa charakteryzuje się  wysoką niezawodnością, jakością i wydajnością. Niezależnie od Twojego wyboru każde z naszych  urządzeń doskonale sprawdzi się w Twoim miejscu pracy oraz przyczyni się do zwiększenia wydajności oraz komfortu w organizacji Twojego środowiska biurowego.

Nowe modele są wyposażone w panel dotykowy na platformie Android i zaprojektowane w taki sposób, aby przyczyniać się do wzrostu wydajności dzięki swoim rozbudowanym funkcjom, obejmującym m.in. kilka rodzajów finisherów, funkcję drukowania banerów oraz nowy procesor Intel.

Wielozadaniowe urządzenia Nashuatec pozwalają na szybki i sprawny obieg dokumentów w Twojej firmie zarówno w formie tradycyjnej papierowej jak i elektronicznej, co poprawi sprawność  funkcjonowania Twojej  organizacji i   przyczyni się w znacznym stopniu do jej rozwoju.


Wybrane cechy kserokopiarek kolorowych A3 od Nashuatec

  • Intuicyjny, dotykowy panel z przesuwnymi ikonami
  • Nowy zwiększający wydajność procesor Intel
  • Czujnik obecności
  • Szeroki wachlarz opcji obróbki końcowej
  • Profesjonalny druk z możliwością obsługi arkuszy banerowych

Inteligentne rozwiązania na wyciągnięcie ręki.

Nasz innowacyjny Inteligentny Panel Operacyjny cechuje się intuicyjnym, dotykowym 10,1 calowym kolorowym ekranem, dzięki czemu mobilna i elastyczna praca jest prostsza niż kiedykolwiek. Jego obsługa jest analogiczna do obsługi smartfona czy tabletu, a dzięki uchylnemu, szerokiemu ekranowi, każda funkcja jest na wyciągnięcie ręki. Oferuje również szereg przydatnych funkcji, w tym pełną przeglądarkę internetową, możliwość personalizacji pod indywidualne potrzeby użytkownika, a także zwiększające produktywność aplikacje oraz dotykowe ikony.

Zintegrowana mobilność.

W dzisiejszym otoczeniu biznesowym, praca staje się łatwiejsza, jeśli mamy więcej możliwości połączeń. Co wyróżnia te urządzenia? Można połączyć się i obsługiwać je za pomocą urządzeń mobilnych, integrować z niezależnymi smartfonami i tabletami, a także uzyskać dostęp i drukować z dowolnego miejsca. Ponadto, aby przyspieszyć przepływ pracy, możesz skanować i zapisywać pełnokolorowe dokumenty bezpośrednio do e-maila, na przenośny nośnik pamięci i do folderów. Wszystkie te połączenia w prosty sposób integrują się z obecną flotą urządzeń, więc nie tylko zwiększana jest maksymalna wydajność floty, ale usprawnia się ogólny przepływ pracy.

Pobierz specyfikację PDF

Pobierz instrukcję obsługi – PDF

 

Oferujemy zakup urządzenia waz z korzystną umową serwisową obejmującą bieżące naprawy wymiany materiałów eksploatacyjnych  oraz dostarczanie tonerów. Wszystko to możesz mieć płacąc jedynie za kopię wydruku po bardzo atrakcyjnych stawkach.  
 

Poznaj korzyści umowy serwisowej :

Wszystkie NOWE urządzenia NASHUATEC oferowane przez Copy Digital spełniają najwyższe standardy wydruku oraz bezpieczeństwa przekazywania danych. Oddając swój nowy sprzęt pod naszą opiekę serwisową masz całkowitą pewność prawidłowego działania sprzętu oraz zachowasz pełną GWARANCJĘ , którą dajemy na nowy sprzęt w całym okresie jej trwania..

Mając umowę serwisową nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów napraw związanych z dostarczaniem tonerów zakupem i wymianą materiałów eksploatacyjnych , bieżącymi przeglądami , konserwacją urządzeń oraz aktualizacją oprogramowania.

Co miesiąc otrzymujesz fakturę VAT za wykonane kopie / wydruki, co stanowi koszt przychodu.

Znając comiesięczną ilość wydruków możesz swobodnie planować wydatki na przyszłe kwartały, które związane są z eksploatacją urządzenia.  Mając STAŁE KOSZTY, masz pewność że one nie wzrosną.

Urządzenia objęte umową serwisową obsługujemy w pierwszej kolejności po otrzymaniu zgłoszenia,  dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje zgłoszenia awarii lub dostarczenia tonerów jest dla nas najwyższym PRIORYTETEM.