Kserokopiarki kolorowe A3. Nashuatec 3004(A)SP.

LOGO NASHUATECMP C3004(A)SP/MP C3504(A)SP/MP C4504(A)SP/MP C5504(A)SP/MP C6004SP

Szybkość i sprawność działania w dzisiejszym biznesie.


Zapytaj o PROMOCJĘ. Zapytaj o PROMOCJĘ.


Ricoh MP 2555 3055 3555 4055 5055 6055

Poznaj 9 nowych modeli kserokopiarek kolorowych od Nashuatec, które stanowią część naszej flagowej oferty  urządzeń wielofunkcyjnych A3. Każda kserokopiarka kolorowa charakteryzuje się  wysoką niezawodnością, jakością i wydajnością. Niezależnie od Twojego wyboru każde z naszych  urządzeń doskonale sprawdzi się w Twoim miejscu pracy oraz przyczyni się do zwiększenia wydajności oraz komfortu w organizacji Twojego środowiska biurowego.

Nowe modele są wyposażone w panel dotykowy na platformie Android i zaprojektowane w taki sposób, aby przyczyniać się do wzrostu wydajności dzięki swoim rozbudowanym funkcjom, obejmującym m.in. kilka rodzajów finisherów, funkcję drukowania banerów oraz nowy procesor Intel.

Wielozadaniowe urządzenia Nashuatec pozwalają na szybki i sprawny obieg dokumentów w Twojej firmie zarówno w formie tradycyjnej papierowej jak i elektronicznej, co poprawi sprawność  funkcjonowania Twojej  organizacji i   przyczyni się w znacznym stopniu do jej rozwoju.


Wybrane cechy kserokopiarek kolorowych A3 od Nashuatec

  • Intuicyjny, dotykowy panel z przesuwnymi ikonami
  • Nowy zwiększający wydajność procesor Intel
  • Czujnik obecności
  • Szeroki wachlarz opcji obróbki końcowej
  • Profesjonalny druk z możliwością obsługi arkuszy banerowych

Inteligentne rozwiązania na wyciągnięcie ręki.

Nasz innowacyjny Inteligentny Panel Operacyjny cechuje się intuicyjnym, dotykowym 10,1 calowym kolorowym ekranem, dzięki czemu mobilna i elastyczna praca jest prostsza niż kiedykolwiek. Jego obsługa jest analogiczna do obsługi smartfona czy tabletu, a dzięki uchylnemu, szerokiemu ekranowi, każda funkcja jest na wyciągnięcie ręki. Oferuje również szereg przydatnych funkcji, w tym pełną przeglądarkę internetową, możliwość personalizacji pod indywidualne potrzeby użytkownika, a także zwiększające produktywność aplikacje oraz dotykowe ikony.

Zintegrowana mobilność.

W dzisiejszym otoczeniu biznesowym, praca staje się łatwiejsza, jeśli mamy więcej możliwości połączeń. Co wyróżnia te urządzenia? Można połączyć się i obsługiwać je za pomocą urządzeń mobilnych, integrować z niezależnymi smartfonami i tabletami, a także uzyskać dostęp i drukować z dowolnego miejsca. Ponadto, aby przyspieszyć przepływ pracy, możesz skanować i zapisywać pełnokolorowe dokumenty bezpośrednio do e-maila, na przenośny nośnik pamięci i do folderów. Wszystkie te połączenia w prosty sposób integrują się z obecną flotą urządzeń, więc nie tylko zwiększana jest maksymalna wydajność floty, ale usprawnia się ogólny przepływ pracy.

Pobierz specyfikację-broszura-mpc3004-3504-4504-5504-6004