Kserokopiarka monochromatyczna A3. Ricoh MP 4054 SP.

Nowoczesne urządzenie wielofunkcyjne monochromatyczne z serwerem dokumentów kolorowym skanerem drukarką, kopiarką dostępne od ręki w promocyjnej cenie z roczną  GWARANCJĄ Autoryzowanego Serwisu Nashuatec na kserokopiarki poleasingowe.

Kserokopiarka monochromatyczna MP 4054 SP posiada szereg przydatnych funkcji ułatwiających codzienną pracę biurową , może służyć jako kopiarka , wyposażone w automatyczny podajnik dokumentów pozwala na szybkie kopiowanie oraz skanowanie dokumentów ( również w kolorze) i automatyczne natychmiastowe wysyłanie ich na wskazany adres mailowy bądź do wskazanego zasobu sieciowego  umożliwiając  tym samym elektroniczny obieg dokumentów w Twojej firmie.

Urządzenie pracujące jako drukarka pracuje z prędkością 40  kopii na minutę pozwala to na zaoszczędzenie czasu  oraz sprawne funkcjonowanie biura.

Podłączenie większej ilości użytkowników drukarki przyczyni się do zmniejszenia kosztów związanych wydrukami oraz bieżącą eksploatacją urządzeń będących w Twoim posiadaniu

Urządzenie monochromatyczne  A3 MP 4054 SP
W cenie zawarte są:
– urządzenie (drukarka, kopiarka o prędkości 40 kopii /min.
– skaner kolorowy
– deweloper
– toner czarny (wydajność 48000 kopii)
– 2 lub 4 kasety na papier
– duplex, sieć,  opcjonalnie Fax
– podajnik dokumentów
– dostawa, instalacja, szkolenie
– dysk twardy 250 GB.
przewidziana żywotność urządzenia ok. 1 mln kopii.

MOŻLIWOŚĆ TESTOWANIA URZĄDZENIA BEZ ZOBOWIĄZAŃ.

URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE Ricoh /Nashuatec MP 4054 SP gruntownie sprawdzone po przeglądzie technicznym oraz konserwacji jest profesjonalnie przygotowane i gotowe do  użytkowania

W ramach usługi dostarczamy urządzenie pod wskazany adres , gdzie jest ono instalowane oraz konfigurowane na życzenie klienta uwzględniając zastaną infrastrukturę informatyczną i organizacyjną.
PÓŁROCZNA Gwarancja na urządzenie.
 
Szczegółowa specyfikacja proponowanego urządzenia tutaj.
 
ZAKUPUJĄC URZĄDZENIE MASZ MOŻLIWOŚĆ PODPISANIA KORZYSTNEJ UMOWY SERWISOWEJ.

Poznaj korzyści umowy serwisowej :

  • Wszystkie NOWE i poleasingowe  urządzenia RICOH/ NASHUATEC oferowane przez Copy Digital spełniają najwyższe standardy wydruku oraz bezpieczeństwa przekazywania danych. Oddając swój nowy sprzęt pod naszą opiekę serwisową masz całkowitą pewność prawidłowego działania sprzętu oraz zachowasz pełną GWARANCJĘ , którą dajemy na nowy sprzęt w całym okresie jej trwania..
  • Mając umowę serwisową nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów napraw związanych z dostarczaniem tonerów zakupem i wymianą materiałów eksploatacyjnych , bieżącymi przeglądami , konserwacją urządzeń oraz aktualizacją oprogramowania.
  • Co miesiąc otrzymujesz fakturę VAT za wykonane kopie / wydruki, co stanowi koszt przychodu.
  • Znasz i jesteś w stanie planować miesięczne koszty eksploatacji urządzenia .  Koszty związane z utrzymaniem sprzętu zostają rozłożone w czasie („na raty”) . Comiesięczne faktury opiewają niemalże na identyczną kwotę.
  • Znając comiesięczną ilość wydruków możesz swobodnie planować wydatki na przyszłe kwartały, które związane są z eksploatacją urządzenia.  Mając STAŁE KOSZTY, masz pewność że one nie wzrosną.
  • Urządzenia objęte umową serwisową obsługujemy w pierwszej kolejności po otrzymaniu zgłoszenia,  dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje zgłoszenia awarii lub dostarczenia tonerów jest dla nas najwyższym PRIORYTETEM.

Pełny wzór umowy serwisowej dostępny po kontakcie z naszym biurem obsługi klienta. Zadzwoń

kserokopiarki monochromatyczne, wynajem kserokopiarek monochromatycznych, kserokopiarki monochromatyczne A3