Kserokopiarka kolorowa poleasingowa MP C 3002

Pełny zestaw Gotowy do pracy zawiera:.
 
– urządzenie (drukarka, kopiarka, skaner kolorowy)
– 4 kasety na papier
– duplex, sieć
– podajnik dokumentów
– wydajne tonery wg stanu z dostawy
– dostawa, instalacja, szkolenie
– dysk twardy 190 GB.
– bezpieczny wydruk z zatrzymaniem i logowaniem na pin
( możliwość takiej konfiguracji urządzenia)
– skanowanie do folderu i do maila
możliwość dostawienia finiszera zszywającego
– Wymiary urządzenia (szer. x gł. x wys.): 670 x 682 x 880 mm
 
Urządzenie poleasingowe sprawdzone, po gruntownym przeglądzie technicznym w Autoryzowanym Serwisie Copy Digital.
Urządzenie dostępne w PROMOCYJNEJ sprawdź cenę kontakt
 
 
PROMOCJA .
 
Niezawodne urządzenie wielofunkcyjne Nashuatec MPC 3002
Liczne funkcje urządzenia spowodują że obsługa Twojego biura stanie się szybsza i prostsza dzięki szybkim wydrukom,  kopiowaniu,  skanowaniu w kolorze oraz przesyłaniu danych w formie elektronicznej.
Kilka informacji odnośnie materiałów eksploatacyjnych i użytkowania.
 
Urządzenia Ricoh/Nashuatec MPC 3002 SP
Żywotność bębna czarnego 300 tys. kopii
Żywotność bębnów kolorowych CYM 150 tys. kopii .
Pojemności tonera czarnobiałego BK 28 tys. kopii
Pojemności tonerów kolorowych CYM 18 tys. kopii
Żywotność elementu grzejnego ok. 300 tys. kopii.
 
Potrzebujesz dodatkowych zabezpieczeń dla Twoich wydruków ? KSEROKOPIARKA KOLOROWA  może zostać wyposażona w czytnik kart zbliżeniowych.
 
Urządzenie obsługujące karty zbliżeniowe daje następujące możliwości:
 • Indywidualnego przypisania użytkownika danej karty i rozpoznanie danej osoby po numerze ID.
  Logowania kartą i pinem jednocześnie w razie potrzeby dodatkowego zabezpieczenia wydruków.
 • Po zalogowaniu kartą zbliżeniową użytkownik ma wgląd tylko w swoje prace tzn. tylko w pliki, które on osobiście wysyłał do urządzenia w celu wydrukowania, dzięki czemu ma możliwość zadecydowania po zalogowaniu do urządzenia o tym, który wydruk zostanie wydrukowany (tzw. wydruk z zatrzymaniem) pozwoli to uniknąć zbędnych wydruków wyrzucanych do niszczarki.
 • Podglądu pracy poszczególnych użytkowników poprzez monitorowanie ilości wydruków przypisanych do danego użytkownika używającego logowania kartą, jak i pinem., poprzez wydruk statystyk ilości wydruków.
 • Pozwala na przypisanie kart dodatkowych ( na zapas ) dla dodatkowych użytkowników , którzy po wydaniu karty i pierwszym logowaniu i nadaniu kodu pin są pełnoprawnymi użytkownikami urządzenia ( dodatkowy pakiet kart jest dostarczany przez nasza firmę ).
 • Dysk twardy w kserokopiarce pozwala na przechowywanie np. wzorów dokumentów, które można zeskanować i zapisać na urządzeniu w celu powielenia ich przez wszystkie osoby, które posiadają udostępniony dany zasób.
 • Urządzenie pozwala na konfigurację skanowania dokumentów zarówno do maila jak i do folderu ( istnieje również możliwość zainstalowania większej ilości folderów np. przypisanych do danych działów w firmie, co pozwala na szybszy obieg dokumentów i dostarczania skanowanych materiałów dla osób np. uprawnionych do wglądu danych dokumentów.).
 • Kontrolowania ilości wydruków oraz zarządzania nimi poprzez przypisania uprawnień dla użytkowników np. do wydruku tylko kolorowego bądź tylko czarno- białego albo do pełnych uprawnień.
 • Jeżeli Państwa karty zbliżeniowe pracują w innym systemie w prosty sposób poprzez naklejkę w postaci chipa naklejonego do karty można dostosować do Państwa potrzeb.
 
ZAKUPUJĄC URZĄDZENIE MASZ MOŻLIWOŚĆ PODPISANIA KORZYSTNEJ UMOWY SERWISOWEJ.
 
Zakupiłeś nowe urządzenie i zastanawiasz się jakie czekają Cię koszty eksploatacyjne ?
Posiadasz już kserokopiarkę w swojej instytucji lub firmie i chcesz zapewnić jej należytą opiekę serwisową byś mógł tylko skupić się na swojej pracy i nie martwić się ciągłymi awariami czy nieprzewidzianymi większymi wydatkami na naprawę swojego urządzenia ?
A co w przypadku gdy napraw i długie oczekiwanie na kosztowną naprawę spowoduje dezorganizację pracy Twojego biura?
Mamy dla Ciebie rozwiązanie w postaci umowy serwisowej PŁATNEJ OD POJEDYNCZEJ KOPII WYDRUKU.
Wystarczy że skontaktujesz się z nami i oddasz swoją kserokopiarkę pod opiekę fachowców.
 

Co otrzymasz ?

W ramach umowy serwisowej otrzymujesz stałą opiekę serwisową Twojego urządzenia, dzięki czemu będzie ono pracowało bez zakłóceń i bez zbędnych przestojów. Zapewniamy wszystkie niezbędne wymiany materiałów eksploatacyjnych zapewniające ciągłość pracy Twojej kserokopiarki. Poprzez materiały eksploatacyjne i części należy rozumieć wszystkie materiały, które są wymagane do prawidłowej pracy urządzenia czyli np. toner, developer, bęben, rolki, zespoły grzejne, dociskowe itd. ….

Dostarczamy tonery byś nie musiał martwić się o to czy w danym momencie będziesz mógł drukować czy też nie.

Urządzenia objęte umowami serwisowymi mają priorytet jeżeli chodzi o reakcję serwisu. Czas reakcji serwisu oraz maksymalny czas naprawy sprzętu jest zapisany w umowie.W sytuacji , gdy będziemy musieli zabrać Twoje urządzenie do naszego serwisu oddajemy Ci do dyspozycji urządzenie zastępcze na czas naprawy by zapewnić ciągłość pracy Twojego biura.

Poznaj korzyści umowy serwisowej :

 • Wszystkie NOWE i poleasingowe  urządzenia RICOH/ NASHUATEC oferowane przez Copy Digital spełniają najwyższe standardy wydruku oraz bezpieczeństwa przekazywania danych. Oddając swój nowy sprzęt pod naszą opiekę serwisową masz całkowitą pewność prawidłowego działania sprzętu oraz zachowasz pełną GWARANCJĘ , którą dajemy na nowy sprzęt w całym okresie jej trwania..
 • Mając umowę serwisową nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów napraw związanych z dostarczaniem tonerów zakupem i wymianą materiałów eksploatacyjnych , bieżącymi przeglądami , konserwacją urządzeń oraz aktualizacją oprogramowania.
 • Co miesiąc otrzymujesz fakturę VAT za wykonane kopie / wydruki, co stanowi koszt przychodu.
 • Znasz i jesteś w stanie planować miesięczne koszty eksploatacji urządzenia .  Koszty związane z utrzymaniem sprzętu zostają rozłożone w czasie („na raty”) . Comiesięczne faktury opiewają niemalże na identyczną kwotę.
 • Znając comiesięczną ilość wydruków możesz swobodnie planować wydatki na przyszłe kwartały, które związane są z eksploatacją urządzenia.  Mając STAŁE KOSZTY, masz pewność że one nie wzrosną.
 • Urządzenia objęte umową serwisową obsługujemy w pierwszej kolejności po otrzymaniu zgłoszenia,  dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje zgłoszenia awarii lub dostarczenia tonerów jest dla nas najwyższym PRIORYTETEM.
Pełna specyfikacja urządzenia : tutaj
Instrukcja obsługi : tutaj

Wzór umowy serwisowej dostępny po kontakcie telefonicznym . ZADZWOŃ

kserokopiarki używane wynajem, urządzenia wielofunkcyjne Katowice , kserokopiarki nowe , kserokopiarka kolorowa cena , kserokopiarki,