Kserokopiarka kolorowa A3 Nashuatec MPC 3003

Kserokopiarka kolorowa A3 .

Nowoczesne urządzenie wielofunkcyjne od  Nashuatec posiadające wiele niezbędnych funkcji do wygodnej i ergonomicznej pracy każdego biura.

Łatwy w obsłudze panel operacyjny oferuje dostęp  do całej gamy rozwiązań poprawiających wydajność pracy oraz przepływ dokumentów nie tylko w postaci papierowej ale również elektronicznej. Urządzenie oferuje opcję szybkiego skanowania oraz przesyłania dokumentów na różne nośniki danych w tym  przenośne.

Wydruki możemy realizować z każdego komputera skonfigurowanego z urządzeniem pracującego w sieci . Ponadto jest możliwa pełna kontrola nad ilością wydruków wysyłanych do urządzenia przez poszczególnych  pracowników danych działów lub pojedynczych stanowisk w środowisku biurowym. Użytkownicy mogą logować się do urządzenia za pomocą standardowego nadawanego przez administratora kodu PIN .

Urządzenia Ricoh/Nashuatec  MPC 3003/3503 pracują z prędkością wydruku 30 lub 35 kopii na minutę co daje komfort w postaci szybkiego  dostępu do gotowych prac zarówno w kolorze jak i monochromatycznych. Szeroka gama rozmiarów papieru pozwala na różnorodne zastosowanie urządzenia zarówno do wydruków kopert jak i formatów A3.

Doskonała jakość wydruków zarówno monochromatycznych jak i kolorowych pozwoli na tworzenie broszur ofert w formie papierowej oraz konspektów szkoleniowych.

Dodatkowo istnieje szeroka możliwość rozbudowy funkcjonalności urządzenia poprzez finiszery broszurujące zszywające oraz sortujące komplety wydruków.  

Szczegółowy opis funkcjonalności oraz instrukcja obsługi urządzenia do pobrania w poniższych linkach.  

Pełna specyfikacja Kserokopiarki do pobrania :
 
Instrukcja obsługi :
 
Autoryzacja Handlowa i Serwisowa : 
 
Nasza firma oferuje powyższe urządzenie w formie sprzedaży jednorazowej z gwarancją autoryzowanego serwisu Copy Digital oraz wynajmu na bardzo korzystnych warunkach . Urządzenia są dokładnie sprawdzane przez nasz serwis i przygotowywane jako gotowe do pracy u docelowego klienta. 

Poza gwarancją nasi klienci i mogą skorzystać z umowy serwisowej która obejmuje stałą, nieprzerwaną opieką zakupiony sprzęt poprzez bieżące naprawy wymiany podzespołów oraz dostarczenie tonerów dla z nieprzerwanej pracy w pełni sprawnego urządzenia.

Poznaj  naszą propozycję wynajmu lub zakupu kserokopiarki kolorowej.
skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta gdzie dostosujemy urządzenie wielofunkcyjne  dla potrzeb  Twojego biura .kontakt