Kolorowe urządzenia A3.

Urządzenia wielofunkcyjne Nashuatec. IM C4500/4500(A) IM C 5500/5500(A) IM C 6000/6000(A)

Postaw na technologię, która będzie rozwijała się i zmieniała wraz z Twoją firmą. Zwiększ produktywność i wydajność pracy, wybierając kolorowe urządzenia A3 IM C4500/4500(A) IM C5500/5500(A) oraz IM C6000/6000(A).

Nowe wydajne urządzenia wielofunkcyjne wyposażone w szereg innowacyjnych rozwiązań przygotowanych specjalnie dla użytkowników w wymagającym  środowisku biurowym.  Inteligentne rozwiązania pozwalają na komfortową pracę oraz łatwą eksploatację oraz serwisowanie urządzenia. Szybka i bezawaryjna praca pozwala na komfortowe  wykonywanie codziennych zadań w każdym biurze. Urządzenia wyposażono w dwustronny automatyczny podajnik dokumentów (ARDF), który usprawnia i automatyzuje proces skanowania dokumentów.

Proces szybkiego i łatwego skanowania pozwala na płynny obieg dokumentów w firmie  , dzięki  szybkiemu zapisywaniu ich na serwerze dokumentów  lub zasobów sieciowych w  firmie  oraz przesyłaniu do maila oraz na zewnętrzne pamięci podręczne.

Nowe urządzenia wielofunkcyjne Nashuatec posiadają szereg udogodnień ułatwiających obsługę.

– Urządzenia pracujące z prędkością 45. 55 lub 60 kopii na minutę 
-Panel dotykowy , najważniejsze aplikacje w zasięgu wzroku dzięki inteligentnej konfiguracji.
– Ustawienia dostosowane do potrzeb poszczególnych użytkowników
– szybki dostęp do najczęściej używanych aplikacji
– Skanowanie mniejszych dokumentów ― przy użyciu modułu do małych formatów
– Wydajniejsza praca ― dzięki większej pojemności kaset na papier
– Maksymalna ochrona – dzięki automatycznym aktualizacjom

– Szybki dostęp do narzędzi pomocy online dzięki platformie RICOH Intelligent Support
– Ujednolicony interfejs użytkownika i sposób obsługi całej floty Ricoh
– Łatwa integracja z rozwiązaniami innych producentów
– Regularne rozbudowy funkcjonalności, pozwalające robić więcej, mądrzej i szybciej


 
Oferujemy zakup urządzenia waz z korzystną umową serwisową obejmującą bieżące naprawy wymiany materiałów eksploatacyjnych  oraz dostarczanie tonerów. Wszystko to możesz mieć płacąc jedynie za kopię wydruku po bardzo atrakcyjnych stawkach.  

 

Poznaj korzyści umowy serwisowej :

Wszystkie NOWE urządzenia NASHUATEC oferowane przez Copy Digital spełniają najwyższe standardy wydruku oraz bezpieczeństwa przekazywania danych. Oddając swój nowy sprzęt pod naszą opiekę serwisową masz całkowitą pewność prawidłowego działania sprzętu oraz zachowasz pełną GWARANCJĘ , którą dajemy na nowy sprzęt w całym okresie jej trwania..

Mając umowę serwisową nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów napraw związanych z dostarczaniem tonerów zakupem i wymianą materiałów eksploatacyjnych , bieżącymi przeglądami , konserwacją urządzeń oraz aktualizacją oprogramowania.

Co miesiąc otrzymujesz fakturę VAT za wykonane kopie / wydruki, co stanowi koszt przychodu.

Znając comiesięczną ilość wydruków możesz swobodnie planować wydatki na przyszłe kwartały, które związane są z eksploatacją urządzenia.  Mając STAŁE KOSZTY, masz pewność że one nie wzrosną.

Urządzenia objęte umową serwisową obsługujemy w pierwszej kolejności po otrzymaniu zgłoszenia,  dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje zgłoszenia awarii lub dostarczenia tonerów jest dla nas najwyższym PRIORYTETEM.

Pobierz KARTĘ PRODUKTU

Pobierz INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PRODUKTU

Pobierz STEROWNIKI DO URZĄDZENIA

Pobierz AUTORYZACJĘ HANDLOWĄ I SERWISOWĄ COPY DIGITAL

Powrót.