Pełna specyfikacja urządzenia :

SPECYFIKACJA EPSON WorkForce-Pro-WF-C8690DTWF

Urządzenie wielofunkcyjne kolorowe A3 EPSON – WORKFORCE_PRO_WF_C8690DWF

Niskie koszty i wysoka produktywność za sprawą wysoce niezawodnego biznesowego atramentowego urządzenia wielofunkcyjnego A3 o krótkim czasie drukowania pierwszej strony dla małych i średnich grup roboczych.

Uzyskuj świetne wydruki przy niskich rachunkach za prąd, a przy tym zmniejszaj wpływ na środowisko i wzmacniaj wizerunek firmy odpowiedzialnej społecznie. Urządzenie zapewnia nie tylko szybki druk dokumentów w formacie A4, lecz także pozwala wykorzystać szereg zastosowań druku w formacie A3 do produkcji ulotek, szkiców broszur do sprawdzenia, arkuszy programu Excel, planów budowy, kart pracy dla uczniów czy książeczek. Oszczędzaj pieniądze Jest przeznaczone dla grup roboczych i pozwala uniknąć ukrytych kosztów związanych z wydajnością pracowników, które wynikają ze stosowania scentralizowanych rozwiązań. Innowacyjny system zasilania w atrament eliminuje częstą konieczność wymiany materiałów eksploatacyjnych, dodatkowo obniżając koszty, dzięki czemu zapewnia niski całkowity koszt eksploatacji.

Niski pobór mocy pomaga obniżyć rachunki za prąd, a prosty, ale skuteczny mechanizm druku atramentowego wymaga mniejszej liczby części zamiennych. Wysoka wydajność, minimalna konserwacja. Nie trzeba czekać na wydruk — nie ma konieczności rozgrzewania, a czas drukowania pierwszej strony wynosi tylko 5,5 sekundy. Podobnie niezrównana jest wydajność dużych wkładów atramentowych, pozwalająca wydrukować nawet 11 500 stron czarnobiałych i 8000 stron kolorowych bez wymiany materiałów eksploatacyjnych3.

Drukuj na szerokiej gamie nośników, włącznie z papierem makulaturowym i błyszczącym, kopertami oraz etykietami. Dbaj o środowisko Korzystaj z niskiego poboru mocy dzięki technologii druku atramentowego nie wymagającej ciepła i nie emitującej ozonu. W porównaniu do drukarek laserowych urządzenie nie potrzebuje tylu części zamiennych, jak np. utrwalaczy, bębnów czy wywoływaczy.

Stworzone dla biznesu Szeroki wachlarz programów i narzędzi oferuje opcje bezpiecznego druku, zwiększa wydajność skanowania oraz pomaga zdalnie zarządzać urządzeniami. Dzięki NFC oraz łączności bezprzewodowej można drukować z urządzeń przenośnych. Obsługa urządzenia jest intuicyjna za sprawą interfejsu i ekranu dotykowego, które są podobne do stosowanych w smartfonach. Epson Open Platform i współpraca z niezależnymi producentami oprogramowania są źródłem dodatkowych rozwiązań, np. aplikacji do zarządzania drukiem PaperCut.

KLUCZOWE CECHY

Korzyści płynące z druku A3
Drukuj na miejscu ulotki, szkice broszur, arkusze i wiele więcej
Ekologia
Obniżaj rachunki za prąd i zmniejszaj niekorzystny wpływ na środowisko naturalne
Oszczędność pieniędzy Jeszcze niższe koszty dzięki rzadszym
wymianom materiałów eksploatacyjnych
Oszczędność czasu Automatyczne drukowanie dwustronne, skanowanie, kopiowanie i faksowanie Stworzone dla biznesu Atrament pigmentowy DuraBrite

Powrót do produktów EPSON