Kolorowe urządzenia wielofunkcyjne EPSON WorkForce Pro WF-C869RDTWF

Oszczędzaj energię i zmniejsz ilość odpadów dzięki temu niezawodnemu urządzeniu wielofunkcyjnemu 4 w 1, które zapewnia przewidywalne koszty druku oraz minimalną obsługę.

Drukuj 84 000 stron bez konieczności wymiany materiałów eksploatacyjnych — ta idealna drukarka biznesowa korzysta z superwydajnego systemu Replaceable Ink Pack System (RIPS) firmy Epson. Obniż liczbę przestojów i ogranicz wpływ na środowisko naturalne, zmniejszając zużycie energii do 95 procent1 oraz ilość odpadów do 99 procent. Drukarka korzysta z technologii PrecisionCore, znanej ze swej szybkości, jakości, niezawodności i wydajności

Wydruk 84 000 stron bez przestojów

Dzięki superwydajnym pojemnikom z atramentem wydrukujesz nawet 84 000 stron bez wymiany atramentu. Tym samym możesz uzyskać do 4,5 razy więcej wydruków niż w przypadku kolorowych drukarek laserowych i kopiarek. To sprawia, że czas działań konserwacyjnych obniża się aż o 98 procent, ponieważ atrament trzeba wymieniać bardzo rzadko.

Większa wydajność podczas pracy

Drukowanie pierwszej strony trwa do trzech i pół razy krócej niż w przypadku urządzeń konkurencyjnych. Czas oczekiwania na wydruki oraz odległość do drukarki są zminimalizowane, ponieważ urządzenie zostało zaprojektowane jako współdzielone.

Najlepszy wybór

Drukarka wyposażona została w najbardziej zaawansowaną głowicę drukującą PrecisionCore firmy Epson zaprojektowaną do użytku w firmach. Ale to nie wszystko! W porównaniu do konkurencyjnych kolorowych drukarek laserowych urządzenie zużywa do 95 procent mniej energii, co jest efektem zastosowania w nim technologii niegenerującej ciepła. Jest absolutnie bezkonkurencyjne — pozwala na nawet 99-procentową redukcję ilości odpadów w stosunku do drukarek i kopiarek laserowych oraz jest od nich nawet o 23% cichsze.

Stworzona dla biznesu

Szeroki wachlarz programów i narzędzi do bezpiecznego drukowania, wydajnego skanowania oraz zdalnego zarządzania urządzeniami ułatwi organizację pracy. Dzięki NFC oraz łączności bezprzewodowej można drukować z urządzeń przenośnych. Obsługa urządzenia jest intuicyjna za sprawą interfejsu i ekranu dotykowego, które są podobne do stosowanych w smartfonach. Epson Open Platform i współpraca z niezależnymi producentami oprogramowania są źródłem dodatkowych rozwiązań, np. aplikacji do zarządzania drukiem PaperCut. Drukarka została zaprojektowana z myślą o intensywnym użytkowaniu, dlatego podajnik na papier oraz pozostałe elementy są trwałe i wytrzymałe.

Kluczowe cechy

  • Minimalny czas przestoju: Wydruk do 84 000 stron bez wymiany wkładu z atramentem
  • Ekologia: Zużycie energii do 95 niższe niż w przypadku konkurencyjnych kolorowych urządzeń laserowych
  • Oszczędność czasu: Automatyczne drukowanie dwustronne, skanowanie, kopiowanie i faksowanie
  • Stworzona dla biznesu: Dodatkowe funkcje, takie jak oprogramowanie Epson Open Platform
  • Technologia PrecisionCore: Najbardziej zaawansowana technologia głowicy drukującej Epson

Powrót do produktów EPSON