Zaawansowane kolorowe urządzenie wielofunkcyjne A4 dla grup roboczych, o prędkości do 47 stron na minutę i rzeczywistej rozdzielczości 1200 x 1200 dpi podczas drukowania w trybie kolor. Drukowanie plików pakietu Microsoft Office oraz innych typów dokumentów i obrazów bezpośrednio z pamięci flash 7-calowy kolorowy dotykowy panel LCD z łatwym trybem interfejsu użytkownika i intuicyjną obsługą oznacza, że nawet najbardziej złożone procedury są łatwe Łatwy dostęp do usług w chmurze publicznej, np. box, Google Drive, Dropbox, OneDrive itp.
Możliwość rozszerzenia podawania papieru umożliwia drukowanie na wielu typach papieru i zwiększenie pojemności papieru do 2300 arkuszy. Drukowanie mobilne z urządzeń z systemem iOS, Android i Windows Mobile oraz opcjonalna sieć bezprzewodowa i bezpośrednie drukowanie mobilne NFC ze smartfonów i tabletów
Zaawansowana technologia szybkiego skanowania, łączy się systemami cyfrowymi firmy dzięki prędkości skanowania wynoszącej 56 obrazów na minutę, dodatkowo funkcja optycznego rozpoznawania znaków (OCR) Funkcje zarządzania energią obniżają zużycie energii podczas pracy urządzenia lub w trybie uśpienia Elastyczna obsługa materiałów umożliwia podawanie kart, małych materiałów i kopert z głównej kasety lub z wygodnego podajnika pojedynczych arkuszy Poufne dane pozostają bezpieczne dzięki identyfikacji użytkownika, szyfrowaniu, filtrowaniu portów i połączeń w celu ograniczenia dostępu .

Pełna specyfikacja urządzenia :

specyfikacja Sharp MXC507F