Kolorowe urządzenia wielofunkcyjne A3  SHARP BP-20C25/20C20/10C20

Urządzenia wielofunkcyjne kolorowe SHARP są proste w obsłudze, pozwalają również na bezpieczną pracę dzięki zastosowanym  zabezpieczeniom dokumentów . Abyś mógł zaoszczędzić czas i siły przy kopiowaniu dokumentów, urządzenia automatycznie obracają i sortują wielostronicowe pliki w zestawy, a także pozwalają kopiować przód i tył dowodu tożsamości na jednej stronie. Zapisywanie informacji w formacie cyfrowym oraz ich udostępnianie również jest szybkie i proste, ponieważ możesz skanować i wysyłać dokumenty w kolorze.

Opcjonalny moduł łączności bezprzewodowej LAN pozwala połączyć się z dowolnym urządzeniem obsługującym WiFi, by każdy mógł drukować i skanować bezpośrednio ze swojego smartfona, tabletu lub komputera za pomocą usług aplikacji Sharpdesk Mobile. Możesz także podłączyć nośnik USB i po prostu wybrać plik z wyskakującego menu, aby wydrukować bezpośrednio przechowywane dokumenty czy zapisać skany bez potrzeby korzystania z komputera.

  • Identyfikacja użytkownika zapobiega nieupoważnionemu dostępowi, prosząc o wprowadzenie hasła.
  • Identyfikacja urządzenia przyznaje dostęp tylko tym sprzętom, których adresy IP/MAC zostały wcześniej zarejestrowane.
  • Zaawansowane szyfrowanie sieciowe zabezpiecza informacje w całej sieci za pomocą protokołów IPsec i SSL.

Urządzenia przestępne  cenowo tanie w eksploatacji.  Możesz również skorzystać z atrakcyjnej propozycji wynajmu urządzenia.