Serwis Ricoh Katowice

AUTORYZOWANY SERWIS RICOH
UMOWA SERWISOWA W COPY DIGITAL

Zakupiłeś nowe urządzenie i zastanawiasz się jakie czekają Cię koszty eksploatacyjne ?
 
Posiadasz już kserokopiarkę w swojej instytucji lub firmie i chcesz zapewnić jej należytą opiekę serwisową byś mógł tylko skupić się na swojej pracy i nie martwić się ciągłymi awariami czy nieprzewidzianymi większymi wydatkami na naprawę swojego urządzenia ?
 
 A co w przypadku gdy napraw i długie oczekiwanie na kosztowną naprawę spowoduje dezorganizację pracy Twojego biura?  

 

Mamy dla Ciebie rozwiązanie w postaci umowy serwisowej PŁATNEJ OD POJEDYNCZEJ KOPII WYDRUKU.

Wystarczy że skontaktujesz się z nami i oddasz swoją kserokopiarkę pod opiekę fachowców.

Co otrzymasz ?

W ramach umowy serwisowej otrzymujesz stałą opiekę serwisową Twojego urządzenia, dzięki czemu będzie ono pracowało bez zakłóceń i bez zbędnych przestojów.

Zapewniamy wszystkie niezbędne wymiany materiałów eksploatacyjnych zapewniające ciągłość pracy Twojej kserokopiarki.

Poprzez materiały eksploatacyjne i części należy rozumieć wszystkie materiały, które są wymagane do prawidłowej pracy urządzenia czyli np. toner, developer, bęben, rolki, zespoły grzejne, dociskowe itd. ….

Dostarczamy tonery byś nie musiał martwić się o to czy w danym momencie będziesz mógł drukować czy też nie.

Urządzenia objęte umowami serwisowymi mają priorytet jeżeli chodzi o reakcję serwisu.

Czas reakcji serwisu oraz maksymalny czas naprawy sprzętu jest zapisany w umowie.

W sytuacji , gdy będziemy musieli zabrać Twoje urządzenie do naszego serwisu oddajemy Ci do dyspozycji urządzenie zastępcze na czas naprawy by zapewnić ciągłość pracy Twojego biura.

 

Poznaj korzyści umowy serwisowej :

  Wszystkie NOWE urządzenia NASHUATEC oferowane przez Copy Digital spełniają najwyższe standardy wydruku oraz bezpieczeństwa przekazywania danych. Oddając swój nowy sprzęt pod naszą opiekę serwisową masz całkowitą pewność prawidłowego działania sprzętu oraz zachowasz pełną GWARANCJĘ , którą dajemy na nowy sprzęt w całym okresie jej trwania..

✅  Mając umowę serwisową nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów napraw związanych z dostarczaniem tonerów zakupem i wymianą materiałów eksploatacyjnych , bieżącymi przeglądami , konserwacją urządzeń oraz aktualizacją oprogramowania.

  Co miesiąc otrzymujesz fakturę VAT za wykonane kopie / wydruki, co stanowi koszt przychodu.

✅  Znasz i jesteś w stanie planować miesięczne koszty eksploatacji urządzenia .  Koszty związane z utrzymaniem sprzętu zostają rozłożone w czasie („na raty”) . Comiesięczne faktury opiewają niemalże  na identyczną kwotę.

  Znając comiesięczną ilość wydruków możesz swobodnie planować wydatki na przyszłe kwartały, które związane są z eksploatacją urządzenia.  Mając STAŁE KOSZTY, masz pewność że one nie wzrosną.

  Urządzenia objęte umową serwisową obsługujemy w pierwszej kolejności po otrzymaniu zgłoszenia,  dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje zgłoszenia awarii lub dostarczenia tonerów jest dla nas najwyższym PRIORYTETEM.

Skontaktuj się z autoryzowanym SERWISEM Kserokopiarek i poznaj naszą propozycję , lub zgłoś serwis.