Ploter Nashuatec Latex Pro L4100

Wielkoformatowa drukarka NASHUATEC

Wielkoformatowa drukarka z szerokim gamutem barwnym.

Czy chcesz rozwijać swój biznes w każdym kierunku? Dzięki nowej serii urządzeń Ricoh Pro L4100, możesz właśnie to zrobić. Korzystając z najnowszej technologii firmy Ricoh i ekologicznych, wytrzymałych

atramentów lateksowych, można zdecydowanie poszerzyć swoją ofertę o zastosowania wewnętrzne i zewnętrzne. Nasze uniwersalne drukarki szerokoformatowe używają nowych szybkich głowic drukujących, co pozwala uzyskiwać lepszej jakości druk i większą wydajność. Korzystasz z szerszej gamy dostępnych kolorów – czegoś, co było niedostępne w tradycyjnym druku CMYK, 4 kolorami – a dodatkowe atramenty w kolorach pomarańczowym i zielonym umożliwią Ci odwzorowanie żywych pastelowych barw, co ma duże znaczenie przy drukowaniu wielokolorowych ekspozytorów. Możliwość wykorzystania białego atramentu jeszcze bardziej ożywia kolory na przezroczystych nośnikach, takich jak folia okienna. Jako że schnięcie jest niemal natychmiastowe, wydajność jest nieporównywalna.

  • Nowy szerszy gamut barwny
  • Zwiększona wydajność
  • Krótszy czas schnięcia
  • Przyjazne dla środowiska
  • Niskie zużycie energii

Nowa technologia atramentów lateksowych.

Proces drukowania w oparciu o 6 kolorów, w tym pomarańczowy i zielony Czarny o dużym nasyceniu i ulepszonym połysku. Podkreśla i wzbogaca szczegóły Biały atrament to bardziej plastyczne efekty. Rozszerza zakres zastosowań Natychmiastowe schnięcie. Znacznie poprawia wydajność

W przypadku reprodukcji braw korporacyjnych, takich jak logo firmy, można osiągnąć bardziej skuteczne odwzorowanie odcieni niż przy zastosowaniu konwencjonalnego procesu drukowania 4 kolorami. Atramenty jasny pomarańczowy i zielony idealnie nadają się na plakaty i reklamy POP dla branży spożywczej. Udoskonalony kolor plamki pozwala na urzeczywistnienie wspaniałego projektu opakowania.

Zwiększone nasycenie czarnego atramentu przekłada się na ostrzejsze, bogatsze szczegóły, a ulepszony połysk sprawia, że kolory są żywsze i przyciągają wzrok. Zastosowanie drukowania białym atramentem jako podkładu na materiałach przezroczystych lub kolorowych pozwala zachować naturalną plastykę kolorów. Również drukowanie trzema warstwami, gdzie biały jest pomiędzy kolorami, pozwala ukazywać obraz z obu stron, nawet przy druku jednostronnym. Atrament wysycha wystarczająco szybko, aby przejść od razu do kolejnych procesów, takich jak laminowanie i instalacja. Nie traci się czasu na suszenie, co znacząco wpływa na wydajność.

Trójwarstwowe, jednoprzebiegowe drukowanie

Trzy warstwy druku, czyli jednego koloru, koloru białego i kolejnego koloru mogą być wykonywane za jednym razem. Podkład druku wykonany białym atramentem umożliwia naturalne ożywienie kolorów odwzorowywanych na przezroczystych nośnikach. Oznacza to, że okna graficzne mogą być drukowane z wysoką precyzją i bez konieczności zmiany formatów.

Funkcja układu graficznego według Twoich preferencji

Nie będziesz już więcej ograniczany przez ustawianie wielkości układu czy kopiowanie kolejnych prac. Trzy warstwy atramentu lub skopiowane obrazy mogą być swobodnie rozmieszczone o ile zachowane są warunki druku. Skutecznie zmniejsza to straty ponoszone na mediach.

Sterownik do drukarki Ricoh Pro L4100

Użyteczność i wysoka wydajność

  • Wraz z prostotą obsługi, nowy sterownik do drukarki zapewnia wydruk bardziej profesjonalnych i zaawansowanych produktów końcowych
  • Elementy podstawowych ustawień są wskazywane przez ikony, umożliwiając prostą i intuicyjną obsługę
  • Po kliknięciu wybranej ikony, ekran zostanie zmieniony w tym samym oknie.

Ponadto można ponownie wykorzystać ustawienia układu graficznego, wystarczy użyć funkcji „Zapisz jako ulubione”

  • Podczas drukowania można wizualnie sprawdzić postęp prac na ekranie głównym

Funkcja jednoczesnego drukowania wielu profili

Kilka profili, które spełniają warunki, można drukować jednocześnie. Jest to przydatne przy druku testowym, gdy profil jakości obrazu lub kolorów wymaga wielokrotnych druków testowych profilu. Pozwala wybrać optymalny profil przy zachowaniu minimum wysiłku.