Monochromatyczna drukarka w formacie A3 Nashuatec SP 6430 DN .

SP 6430DN to niewiarygodnie małych rozmiarów drukarka A3 mono – zbliżona wielkością do drukarki A4. Zmieści się na każdym biurku, zajmując przy tym niewiele miejsca. Atrakcyjna cena, niskie koszty druku i najniższe w swojej klasie całkowite zużycie energii obniżają do minimum całkowity koszt posiadania. SP 6430DN drukuje z prędkością 38 stron na minutę dzięki czemu jest bardzo wydajna.

  • W standardzie posiada moduł dupleksu, jak również pozwala na wydruk, na grubym papierze.
  • Niewielkich rozmiarów: najmniejsza drukarka w swojej klasie
  • Ekonomiczna: niski całkowity koszt posiadania
  • Szybka: pierwsza strona w zaledwie 6,5 sekundy, a prędkość drukowania to 38 str./min.
  • Wydajna: maksymalna pojemność papieru wynosi 2100 arkuszy (do 5 kaset, maksymalna gramatura papieru: 220
    g/m2)
  • Wszechstronna: obsługa papieru o wysokiej gramaturze możliwa ze wszystkich kaset

Oszczędność miejsca i kosztów
SP 6430DN to drukarka A3, która jest niewiele większa od standardowej drukarki A4. Drukarka ta charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem, a dzięki niewielkim wymiarom zmieści się na każdym biurku, oszczędzając cenną przestrzeń biurową. Atrakcyjna cena zakupu i niski koszt posiadania sprawią, że SP 6430DN pozwoli na znaczne oszczędności. Drukowanie dwustronne w standardzie dodatkowo zaoszczędzi papier i zmniejszy koszty.

Oszczędza czas.
Z SP 6430DN nie będziesz musiał długo czekać na wydruki. Pierwszy wydruk otrzymasz już w zaledwie 6,5 sekundy. Czas nagrzewania wynosi 16,6 sekundy, a prędkość drukowania to 38 stron
na minutę. Drukarka wyposażona jest standardowo w kasetę na papier o pojemności 500 arkuszy i tacę ręczną na 100 arkuszy. Maksymalna pojemność papieru to 2100 arkuszy z 5 różnych
źródeł, a każde z nich może obsłużyć gramaturę papieru do 220 g/m². Pojemność wyjściowa papieru to maksymalnie 500 arkuszy, co gwarantuje nieprzerwaną pracę przez długi czas.

Pobierz specyfikację : Broszura Nashuatec. SP6430 DN

Powrót.