Mała kompaktowa drukarka Nashuatec idealna dla Twojego biura.

Nowa drukarka firmy Nashuatec  P 502 to bardzo wydajne urządzenie, idealne dla grup roboczych, które oczekują szybkiej realizacji wydruków monochromatycznych, wysokiej jakości oraz doskonałej wydajności. Innowacyjna drukarka w technologi LED firmy Nashuatec to duży postęp w zakresie prędkości, jakości i niezawodności.  Szybki procesor Intel (1,3 GHz) bez problemu poradzi sobie w przetworzeniu złożonych zadań i zrealizuje wysokiej jakości.

Cechy drukarki : 

Rozdzielczość drukowania 1200 x 1200 dpi
Wydruk pierwszej strony: 5 sekund
Prędkość drukowania 43 str./min.
Możliwość rozbudowy do czterech kaset na papier

Kompaktowa, cicha i ekonomiczna
Oszczędność miejsca
Możliwość rozbudowy do czterech kaset na papier
Niski koszt posiadania
Toner startowy na 17 400 stron

Opcjonalne kasety na papier pozwalają dodatkowo zwiększyć produktywność. Automatyczna obsługa kopert i innych niestandardowych nośników oraz przełączanie między kasetami minimalizuje przestoje w pracy. Niewielkie rozmiary i ciche działanie umożliwiają umieszczenie drukarki P 502 na biurku lub pod jego blatem, w zasięgu ręki. Funkcje oszczędzania energii i wysoka wydajność tonerów powoduje,
że drukarka oferuje naprawdę niski wskaźnik TCO. Bezpieczne drukowanie z urządzeń mobilnych i komputera Sterowniki drukowania PCL i PS3 Obsługa systemu iOS i Android Drukowanie poufnych dokumentów Zabezpieczenie środowiska biurowego Szybka, łatwa w obsłudze i bezpieczna, drukarka P 502 jest idealna dla wymagających grup roboczych, oczekujących wydruków monochromatycznych. Intuicyjne sterowniki PCL i PostScript umożliwiają obsługę różnych systemów operacyjnych. Dokumenty można drukować bezpośrednio na drukarce z urządzeń z systemem iOS i Android, a także zabezpieczyć poufne dokumenty hasłem. Ponadto, aby zabezpieczyć środowisko biznesowe, inteligentna platforma obsługuje zintegrowane rozwiązania obiegu dokumentów, takie jak StreamLine NX.

Powrót.